[Rozmiar: 19461 bajtów]

Lokalizacja i opis biura:Lokal znajduje się u zbiegu ulicy Grzybowskiej i Granicznej, w   centralnej części Plac Grzybowskiego w nowoczesnym budynku składającym się z części  biurowo-usługowej / budynek A od strony Pl.Grzybowskiego /.

Lokal zajmuje 193 m. kw. na pierwszym piętrze z oknami wychodzącymi na Plac Grzybowski, w tym z oknem 7 m.kw. świetnie  widocznym z ulicy doskonale nadającym się na reklamę własną firmy. Wszystkie okna są wysokości 3,5 m, zaczynają się od podłogi, co podkreśla nowoczesny charakter lokalu.

Lokal znajduje się we fragmencie ścisłego Centrum Warszawy  należącego do najdynamiczniej rozwijających się,określanego  mianem  „ warszawskiego City „.

Budynek wkomponowany jest w założenia urbanistyczne Osi Saskiej przy ogrodzie Saskim co daje mu najbardziej prestiżową lokalizację w Stolicy.

Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie stacji Metra, przystanku Tramwajowego i Autobusowego, obok  biurowca Saski Point,  obok zlokalizowane są: Atrium Business Center, Hotel Mercure, Hotel Radisson, Hotel Westin, Warsaw Financial Center, siedziba BCC i Ratusz. W budynku znajdują się 6 restauracji, bar kawowy, sushi, jak również ekskluzywne sklepy, gabinety piękności, wiele renomowanych kancelarii prawniczych i notarialnych i inne firmy.