[Rozmiar: 19461 bajtów]

Parametry techniczne i plan:   Lokal zajmuje powierzchnię 193 m. kw. na    pierwszym piętrze w bezpośrednim    sąsiedztwie windy i schodów. Od strony    holu, cała ściana jest oszklona do    wysokości sufitu-3,6m. Wejście to również    duże,szerokie, oszklone drzwi. Dzięki temu    całość lokalu jest doskonale widoczna z    zewnątrz. Wszystkie okna wychodzą na Pl.    Grzybowski, w tym okno 7 mkw świetnie    widoczne z ulicy idealne na reklamę firmy.    Wszystkie okna są wysokości 3,5 m, zaczynają się od podłogi, co podkreśla                                                               nowoczesny charakter lokalu.


Wykończenie wnętrz:

Ściany i sufity otynkowane ( gładź gipsowa), pomalowane farbą firmy Beckers na przyjazne pastelowe kolory, na podłodze wykładzina dywanowa, szerokie zewnętrzne drzwi, stolarka okienna i drzwiowa aluminiowa, okna trzyszybowe, grzejniki z termoregulacją i obudową, trzy samodzielne sanitariaty wyłożone hiszpańską terakotą z dwoma umywalkami ( krany firmy Brillio), zamykane szerokimi mahoniowymi drzwiami (1,1 m.szerok), aneks kuchenny z kompletem szafek z zamontowanym zlewozmywakiem i zmywarką, podłoga w kuchni wyłożona hiszpańską terakotą. Sufity w lokalu w ¾ podwieszane z wmontowanymi lampami i oświetleniem halogenowym w ilości ok. 70 sztuk.

Instalacje elektryczne:

Trójfazowa instalacja elektryczna, przydział mocy 20 KW


System przeciwpożarowy:

Drogi ewakuacyjne, wykrywacze dymu, system alarmowy.


Ochrona:

Budynek strzeżony całodobowo, monitoring za pomocą kamer, video podgląd wejścia, klatki i holu, komunikacja z ochroną za pomocą video-telefonu. Portiernia zlokalizowana pod lokalem na parterze przy wejściu do windy i na schody prowadzące do lokalu

Telekomunikacja:

Dowolną ilość elektronicznych linii telefonicznych, TV i „twardych „ przyłączy internetowych o bardzo dużych pojemnościach przesyłowych (wystarczające dla firm maklerskich), zapewniają firmy Aster City, TP S.A. i Netia.

Wentylacja:

W budynku zamontowany jest nowoczesny system elektronicznej wymiany powietrza, regulowanej w każdym lokalu indywidualnie. Powietrze pobierane jest przez filtry na dachu , następnie nawilżane, schładzane i systemem pomp wprowadzane do lokali.

Parking:

Miejsce strzeżone w garażu podziemnym, niestrzeżone wokół budynku. Od strony ul. Granicznej budynek „dotyka” parking strzeżony. Z tyłu przy BCC / 100 m / znajduje się następny parking strzeżony.

Czynsz i warunki najmu:

Podstawowa stawka czynszu najmu – do indywidualnej negocjacji plus 23% VAT. Dodatkowo najemca opłaca koszty administarcyjne (woda, ogrzewanie, energia elektryczna), na podstawie rzeczywistego zużycia-faktura administratora budynku. Objęcie lokalu możliwe jest od chwili podpisania umowy najmu i opłacenia kaucji w wysokości dwukrotnej stawki czynszu.